main content

post area

سبزوار موزیک

مرجع دانلود بهترین آهنگ های به روز ایران و جهان

بهترین آهنگ های در سراسر جهان را از سبزوار موزیک دانلود کنید

دانلود تک آهنگ و آلبوم هر خواننده ای که شما دوست دارید

آهنگ های درخواستی شما در رسانه سبزوار موزیک با بهترین کیفیت پخش خواهد شد

پخش موزیک با تمام زبانها

پخش موزیک از تمام خوانندگان ایرانی و خارجی

با مدیریت هادی کیانی صفت

شماره تماس : ۰۹۳۹۶۴۱۰۸۸۵

ایدی تلگرام  : yepesarkhas@

سبزوار موزیک

 

آهنگ محلی

*************************************

از روزگارهای قدیم در تمام نقاط ایران مختص خود سبک

موسیقی به خود داشته اند و تا امروز از این سبک پیروی کرده اند

*************************************

محلی خراسانی

*************************************

موسیقی نواحی شمال خراسان با سابقه تاریخی طولانی و برخورداری از قابلیت‌های خاص موسیقایی، نقش بسزایی در تکامل موسیقی شهری و دستگاهی ایران بر جای گذاشته که بسیار قابل توجه‌است

موسیقی نواحی شمال خراسان در کنار آداب و رسوم نگاه آیینی، بیشترین تأثیر خود را از اقلیم جغرافیایی این سرزمین گرفته‌است که این مهم موجب شده موسیقی این منطقه به دو بخش عمده کوهپایه و جلگه‌ای تقسیم شود.

*************************************

محلی سبزواری

*************************************

محسن دولت خواننده سبزوار اسامی خوانندگان موسیقی پاپ درسبزوار موزیک ۱۰۰ آهنگ برتر ایرانی آهنگ های منتخب فارسی Nic Music آرشیو آهنگ محلی دانلود آهنگ جدید نیو سانگ? گلچین آهنگ محلی سبزواری با صدای علی براتی دانلود آهنگ محسن لرستانی بی با دو کیفیت ۳۲۰۱۲۸متن محسن لرستانی دانلود تمامی آهنگ های محسن لرستانی جدید با یک کتاب تمام سبزواری در لیست پرفروش ترین های کشور آهنگ پرو بالم با صدای حسین حیدری بیوگرافی بازیگران ایرانیannaz بایگانی‌ها نیازمندیهای شهرستان سبزوار

*************************************

محلی مازانی یا مازندران

ستان مازَندَران (به مازندرانی: مازِرون یا مازِندِرون) دربارهٔ این پرونده تلفظ به مرکزیت شهر ساری در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران می‌باشد و هم‌مرز با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان است.

*************************************

محلی کردی

موسیقی کردی مردمان کرد زبان رایج است. این موسیقی به دلیل گسترش و پراکندگی اکراد در جهان و تعدد و تنوع مناطق کرد نشین از جمله در غرب آسیا و منطقه خاورمیانه بسیار غنی است. موسیقی کردی شامل اواها ترانه‌ها آهنگ‌ها و نغمه‌هایی است که به زبان کردی بیان می‌شود و بیانگر ارزش‌ها باورها و حوادث روزگار هستند که زیر شاخه فرهنگ و فولکور کردی است. این موسیقی از دو قسمت کلاسیک و مدرن تشکیل شده‌است که هر کدام انواع و شاخه‌های مخصوص به خود را دارند.